Jdi na obsah Jdi na menu

Moštárna

11. 2. 2018
 
 

Moštárna "Selské zahrady Lesánek."

 

Od 1.9.2013 v provozu pro širokou veřejnost.

 
 

 

Představuje se mobilní moštárna "Selské zahrady Lesánek", kterou od 1.9.2013 může využít každý, kdo má zájem pít zdravý 100% mošt (ovocnou šťávu z ovoce).

 

JAKÝ MOŠT JE A CO NÁM PŘINÁŠÍ?

Mošt je zdravý, chutný, dietetický (vhodný i pro diabetiky, jelikož neobsahuje složené rafinované cukry, ale jen přírodní jednoduché cukry - fruktozu). Dále má pozitivní účinky na nervový systém, hladinu cholesterolu, redukci hmotnosti, příznivě působí na vylučování odpadních a patogenních látek z těla, reguluje činnost střev. Podle posledních výzkumů více antioxidantů obsahuje právě jablečný mošt. "Jíst zdravá jablka, pít zdravý mošt."

Dostává se k Vám čistá přírodní šťáva z ovoce vypěstovaného a vylisovaného z čisté přírodní "Selské zahrady."

Co je vlastně MOŠT?

Mošt (100% šťávu) získáme vylisováním čerstvého ovoce nebo zeleniny. Podíl ovocné složky musí být 100%. 1L šťávy je získán z cca 1,5Kg ovoce nebo zeleniny (záleží na obsahu vody v ovoci a zelenině). Šťáva je neslazená, neředěná, není to koncentrát a je prostá konzervačních látek tzv. "Éček."

Mošt = 100% šťáva - obsahuje bohaté množství vitamínů A,B,C, ovocné kyseliny, fenolické látky, pektin, vlákninu, jednoduché cukry.

 

MOŠT = 100% OVOCNÁ ŠŤÁVA VYLISOVANÁ ze 100% OVOCE bez chemického ošetření a konzervace

 

Pro moštování ovoce využíváme sadu elektrického nerezového drtiče SHARK FRUIT 1,6 KW a tradičního mechanického lisu na ovoce PROFI 36L

 

Lisovat lze ovoce – jádroviny (jablka, hrušky)

 

„Selská zahrada Lesánek“  nabízí k prodeji ovoce na uskladnění – jen na objednávku v omezeném množství a podle produkce v daném roce.

 

 

Více info na tel.: 739 666 088

lesanek2011@email.cz

www.lesanek2011.cz