Jdi na obsah Jdi na menu

Masáže & fyzio regenerace

  "Šamani z And (zvaní Lajkové) znají a budují posvátný sen, který nás provádí skrz nebesa, ale i náš lidský osud zde na Zemi. Posvátný sen znamená mapu budoucnosti, neobsahuje však předepsané trasy, které byste měli prostě následovat. Musíte si je prosekat sami. Vyznačují se prchavostí, v každém okamžiku se mění, neustále vás překvapují, zkrátka jsou jako sen. 

   Muži a ženy, kteří tomuto posvátnému snu slouží a chrání jej, bývají označováni jako "bojovníci světla" Nemají žádné nepřátele, ani v tomto světě,  ani ve světě budoucím. Jejich zdroje jsou nezměrné.

   Posvátný sen zjevuje vnitřní řád vesmíru, jenž se ukazuje ve čtyřech ročních obdobích, na opylení květů včelami a ve vzájemné propojenosti všech žijících bytostí. Staří peruánští šamani podle této moudrosti vypěstovali více než 400 druhů kukuřice. V noci hleděli na hvězdy a předpovídali zatmění slunce na celá desetiletí dopředu. V jejich srdcích přirozeně vyvstával smysl a účel života, neboť chápali, že jsou součástí mnohem většího plánu, než jsou sami.

   Když si začneme být posvátného snu vědomi, objevíme, že vesmír není vytvořen z mrtvých kamenů, které se řítí prostorem, z neživé energie či temné hmoty, o níž hovoří věda. Namísto toho porozumíme, že vesmír pulzuje a je vědomý, touží po tvoření krásy, zrození modrozelených planet, spirálních galaxií a více než dvaceti tisíc druhů motýlů na naší Zemi.

   Každému z nás byl dán kousek posvátného snu a můžeme jej projevovat vlastním způsobem. Když zapomeneme, že ten kousek nosíme v sobě, život se nám začíná hroutit, naše osobní sny se stávají noční můrou a upadáme do chaosu. 

   Mnoho lidí vyměnilo posvátný sen za snění o slávě, bohatství, moci a počtu přátel na sociálních sítích. Mezitím jsme dospěli do bodu celosvětových krizí, od změn klimatu přes vyhubení některých druhů zvířat až po války a hladomory. Toto vše nás vybízí k novým snům o sobě a světě.

   Vlastní posvátný sen najdete tak, že proměníte tři běžné sny (říkejme jim životní představy, přání), které většina z nás pokládá za pravdivé a z nichž se zdánlivě nedokážeme probudit. Jedná se o sny - o bezpečí, neměnnosti a bezpodmínečné lásce. Pokud tyto sny proměníte, přijmete, že život se stále mění, že smrt je danost a ze života ve strachu vás nevysvobodí nikdo kromě vás samých, pak se chaos vašeho života přemění v řád a zavládne krása. 

   Najdete-li vlastní posvátný sen, zpřístupní se vám tvořivá síla vesmíru, kterou šamani nazývají "Prapůvodní světlo." Budete moci ve světě vytvářet krásu a uzdravovat sebe i ostatní. Stanete se bojovníkem světla, budete žít beze strachu, budete znát odpověď na otázku "Kdo jsem" a budete vědět o cestách, které se za smrtí otevírají do nekonečna.

   Podobně jako andští šamani (Lajkové) se stanete bojovníky světla. Odvážíte se říkat nepříjemnou pravdu, vyzdvihovat univerzální hodnoty, které si váží všeho živého a denně konat hrdinské skutky. Tyto techniky bojovníků světla jsou v dnešní době nezbytné, protože lež, zbabělost a chamtivost se považuje za ctnost, nerozhodnost a lenost za moudrost a takzvaná duchovnost se chová bezpáteřně.                                                                                 

-Alberto Villoldo- šaman a léčitel

 

Využila jsem text z knihy Alberta Villolda proto, abychom si uvědomili že není nic důležitějšího než čistá příroda, voda, vzduch, půda, vědomosti (znalosti přírodních věd) a zdraví naše a všech ostatních bytostí na Zemi. Žít život v souladu s přírodou a v harmonii s ostatními bytostmi. Odvrátit se od ekonomické závislosti a chaosu, které nám určují elitářské vlády. Nejdůležitější je SOULAD těla a duše (mozek v souladu se srdcem).

Stále více  lidí dnes sahá k přírodním léčitelským metodám. Jsou nespokojeni s výsledky farmacie a konvenční medicíny. Cítí totiž stále silněji, že tato cesta vede do slepé uličky, z níž se jen těžko dostávají. Každá druhá choroba je způsobena vedlejšími účinky jedů z léků. Naši předkové věděli mnohem víc než my dnes, jak lze tyto mocné přírodní síly a postupy využít.

   Bylinná terapie v souladu s účinky cíleně aplikované masáže je úplný zázrak.

   Neexistuje nic lepšího než hřejivý dotek a pohlazení. 

Budete-li chtít, můžete využít mých léčivých rukou a bylinné terapie.

 

Náhledy fotografií ze složky Certifikace wellness